مطالب ویژه
خانه / اخبار و رویدادها / مناسبت ها / هفته دفاع مقدس ، یادآور از خودگذشتگی ها،گرامی باد!

هفته دفاع مقدس ، یادآور از خودگذشتگی ها،گرامی باد!

دفاع مقدس سایت دکتر نورالدین یوسفیپیشمرگان مسلمان سایت نورالدین یوسفیدفاع مقدس دکتر نورالدین یوسفیدفاع مقدس سایت دکتر یوسفیپیشمرگان کرد مسلمان سایت دکتر یوسفیسایت دکتر یوسفی شهدا

هفته دفاع مقدس یادآور جنگ هشت ساله رژیم بعثی عراق علیه ایران است که باعث خسارات بیشماری به دو  کشور گردید و در این میان حقایق فراوانی برای جهانیان هویدا گشت. تحلیل ابعاد این تجاوز ناجوانمردانه و رشادت های دلاورمردان ایران زمین در مقابل کوردلان در این مقال نمی گنجد اما هرچه بود و هرچه گذشت همدلی و هماهنگی مردم ایران از قومیت ها و مذاهب مختلف در این عرصه مثال زدنی است. خون جوانان ایران از مناطق مختلفش در سنگرهای دفاع روی هم ریخته می شد و اولویت اول نه حفظ جان که دفاع از کیان کشور بود. وحدت اقشار مختلف مردم همیشه باعث موفقیت و سربلندی است و تفرقه موجب خسران خواهد بود. وحدت مردم در دوران دفاع مقدسیکی از مهمترین عوامل موفقیت بود.

ایران سربلند است و سربلند خواهد ماند و جوانانش علیرغم تغییرات زمانی همیشه مهیای جانبازی در حفظ ناموس و شرافت میهن خواهند بود. سالگشت حماسه ها آفرینی های رزمندگان را در سنگرهای دفاع از میهن به تمامی ملت شریف ایران و بویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دوران دفاع مقدس تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم بتوانیم در مسیر سربلندی وطن و حفظ امنیت بی نظیر آن سهیم باشیم.

انتشار توسط 8 تم

نظر شما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*