مطالب ویژه
خانه / اخبار و رویدادها / ترکیب: تبریک، گزارش و استعفا!

ترکیب: تبریک، گزارش و استعفا!

رمضان سایت دکتر یوسفی

حلول ماه بهار قرآن، رمضان ، مبارکباد! قبولی طاعات و عبادات همگان را از خداوند منان خواستارم!

سپاس و ستایش مر خدایی را شایان است که هیچ چیز از حیطه علم و قدرتش بیرون نیست و سایه رحمتش بر همگان گسترده! الهی تو را شاکرم که توفیق دادی خدمتی هر چند ناچیز  برای بندگانت به انجام رسانم و سهمی کوچک در مسیر ترقی و آبادانی سرزمینم بردارم. الهی به لطف خود بپذیر و توفیق ده عمری را که عطا فرموده ای در راه خدمت خلق سپری گردد و در روزی که بجز سایه ی رحمتت هیچ مامنی نیست بی بهره از الطافت نباشم! آمین یا رب العالمین !

دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود از ابتدا به قصد دانشگاه (اورامانات) شدن و محرومیت زدایی از منطقه ای که نبوغ جوانانش زبانزد خاص و عام است تاسیس شده و امید می رود مرکزی ارزشمند در بخش فرهنگی منطقه اورامانات باشد. صیانت از این مرکز علمی دولتی و کمک به ترقی و توسعه آن وظیفه همه کسانی است که دغدغه علم و فرهنگ در منطقه را دارند.

فکر ایجاد این مرکز علمی در سال ۱۳۸۷ شکل گرفت و طرح توجیهی آن را به ضمیمه درخواستی که به امضاء بیش از پنجاه تن از مسئولین و معتمدین منطقه، از جمله ائمه محترم جمعه  هر چهار شهرستان اورامانات، رسیده بود تقدیم مسئولین دانشگاه رازی کرمانشاه نمودم که با پیگیریهای مستمر  و مطرح شدن در هیئت دولت  در دو نوبت، در سال ۱۳۹۰ منتج به صدور مجوز تاسیس دانشکده گردید و بحمدالله با همکاری و همیاری مردم و ادارات و ارگان های شهر جوانرود (بویژه شهرداری و شورای شهر در ادوار آن)  در ارائه کمک های نقدی، واگذاری ساختمان و زمین جهت ساخت ساختمان دانشکده، پذیرش دانشجو در سال ۱۳۹۱ آغاز گردید و اینک با داشتن بیش از ۲۰۰ دانشجو ی روزانه در سه رشته کارشناسی حسابداری، مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی رو به رشد است و مشکلات اساسی را پشت سر گذاشته است و انشاالله با اختصاص بودجه لازم و ساخته شدن ساختمان دانشکده در ۵۰۰۰ متر زمین موجود گامی اساسی در توسعه دانشکده و تبدیل شدن آن به دانشگاه برداشته خواهد شد که این امر توجه و تلاش همه مسئولین و مردم منطقه را می طلبد. اینجانب که از سال ۱۳۸۷ توفیق خدمت در این عرصه نصیبم شده است اینک به التزام قانونی ” مدیرانی که قصد کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی  در حوزه مدیریت خود را دارند باید استعفا نمایند”  استعفا نموده ام و انشاء الله از هیچ کوششی در راستای خدمت به جامعه دریغ نخواهم کرد و توسعه این دانشکده نیز از این خدمت مستثنی نخواهد بود. خداوند منان را در این مسیر حامی و تکیه گاه خود می دانم و امیدوارم  با همدلی و همزبانی  و تلاش همگانی روز به روز شاهد بالندگی و پیشرفت بیش از پیش میهن عزیزمان باشیم.

 

استعفای دکتر نورالدین یوسفی

انتشار توسط 8 تم

۱۵ نظر

  1. موفق و پیروز باشید.

  2. در پناه ایزدمنان موفق و موید باشید.

  3. امیدوارم همیشه موفق و موید باشین. ارزوی بهترینها برای شما

  4. آرزوی موفقیت دارم براتون واقعا مایه افتخار اورامانان(خصوصا قشر دانشگاهی) هستین . زحماتی زیادی را برای این مردم انجام دادین . اجرکم عند الله

  5. ئیوه شایانی باشترینن به هیوای سه ر که وتنتان کاک دوکتوری به ریز

  6. ضمن تقدیر و تشکر از زحمات چندین ساله شما در راه اندازی و مدیریت دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود از خداوند منان توفیق روز افزون شما را در خدمت هرچه بیشتر به مردم اورامانات خواستارم

  7. جناب آقای دکتر یوسفی صمیمانه از زحمات دلسوزانه شما در راه اندازی و توسعه دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود سپاسگزار و از درگاه ایزد منان برایتان سلامتی و سعادت آرزومندم.

نظر شما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*