مطالب ویژه
خانه / اخبار و رویدادها / بازدید از دانشکده جوانرود

بازدید از دانشکده جوانرود

 

  دیدار هیات رئیسه دانشگاه رازی از دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود

دکتر سلیمی در دانشکده جوانرود  ۲۰۱۴۱۲۰۱_۱۴۳۳۱۹۲۰۱۴۱۲۰۱_۱۵۳۸۰۸

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در آستانه سالروز ۱۶ آذر و روز دانشجو دکتر علی سلیمی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی و دکتر سید محمد باقر نجفی معاونت اداری و مالی دانشگاه رازی در روز دوشنبه مورخ ۱۰/۹/۱۳۹۳ بازدیدی از دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود به عمل آوردند.
در این بازدید ابتدا دکتر نورالدین یوسفی ضمن تشکر از حمایت های بیدریغ مجموعه مدیریت دانشگاه رازی از دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود،گزارشی از وضعیت دانشکده و نیازهای آن را در زمینه های مختلف فضای آموزشی، پرسنلی و… را به مسئولین دانشگاه ارائه نمود. دکتر یوسفی اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ۲۰۵ دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند که حدود۸۰% آنها غیر بومی می باشند. این دانشجویان در سه رشته مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی و حسابداری مشغول به تحصیل می باشند. در سال تحصیلی جاری برای اولین بار در این دانشکده نسبت به پذیرش دانشجوی دختر اقدام گردیده است که از مجموع ۱۱۰ دانشجوی ورودی امسال، ۸۱ نفر دختر می باشند. دانشجویان دانشکده در سه خوابگاه خودگردان اسکان یافته و از امکانات رفاهی خوبی در محیط خوابگاه برخورد هستند.

وی افزود: با توجه به افزایش  پذیرش تعداد دانشجویان در هر سال تحصیلی جدید، و همچنین نیاز دانشکده به جذب پرسنل جدید، خواستار اقدام عاجل مسئولین دانشگاه در خصوص تخصیص بودجه ای به منظور شروع ساخت ساختمان دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود گردید. دکتر علی سلیمی، معاونت معین دانشکده مدیریت و حسابداری جوانرود نیز با حضور در جمع دانشجویان ضمن گرامیداشت روز دانشجو و توصیه به دانشجویان در حفظ ارزشهای اسلامی و انقلابی و تلاش در کسب علم و دانش، از نزدیک در جریان نیازها و درخواست این عزیزان قرار گرفت. دکتر سید محمدباقر نجفی، معاونت اداری و مالی دانشگاه نیز، ضمن توصیه دانشجویان به کسب علم همراه با تزکیه نفس قول مساعد دادند تا نسبت به رفع نیازهای مالی دانشکده، خرید کتاب های تخصصی برای دانشجویان را تا حد ممکن برطرف نمایند.

این دیدار با بازدید مسئولین دانشگاه از خوابگاه های دانشجویی دانشکده مذکور به پایان رسید و در پایان اعضای هیات رئیسه دانشگاه نیز قول مساعد دادند که مشکلات و نیازهای موجود را پیگیری و در حد امکان برطرف نمایند. 
انتشار توسط 8 تم

۶ نظر

  1. سلام دکتر جان من واقعا به وجود شما افتخار میکنم شما زحمات زیادی برای این منطقه می کشید وجود دانشکده دولتی در جوانرود و منطقه اورامانات یکی از بهترین امتیازات و کلید پیشرفت و توسعه اقتصادی و فرهنگی منطقه هست که حاصل زحمات شما هست واقعا مرد بزرگ و شریفی هستین من شما را از نزیک میشناسم اجرتون با خدا

  2. دکتر یوسفی چاومانه

  3. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر یوسفی از خداوند متعال طلب عمر با برکت همراه با سر بلندی برای خدمت گزار ی هرچه بیشتر مردم خواستاریم موفق پیروز و سر بلند باشی

نظر شما

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمت های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*